Zabieg BOA max

Dieta śródziemnomorska
e-odchudzanie.com.pl/dieta-srodziemnomorska.html
Dieta inna niż wszystkie. Efekt Cię zaskoczy!
Magnet Strong
e-odchudzanie.com.pl/magnet-strong-opinie.html
Perfumy z feromonami. Sprawdź jak to działa!

Sekwencyjny masaż presoteraputyczny skutecznie niweluje obrzęki spowodowane zastojem krwi i limfy, usprawnia krążenie, likwiduje problem tzw.:"ciężkich nóg" a ponadto pozwala na skuteczną redukcje cellulitu.

image

Wskazania do zabiegu


  • zastoje limfatyczne i żylne
  • niewydolność krążeniowa KKD
  • cellulit
  • otyłość
  • obrzęki limfatyczne

Rodzaje zabiegów BOA Max


Leczniczy drenaż limfatyczny

Rozwiązuje problem ciężkich, opuchniętych nóg, usprawnia krążenie dzięki czemu zapobiega tworzeniu się zmian zastoinowych w KKD co z kolei pomaga zapobiec tak groźnym schorzenią jak zakrzepica żył głębokich.

Odchudzający masaż uciskowy

Usuwa zastoje limfatyczne, dzięki czemu niweluje obrzęk a ponadto usprawniając krązenie poprawia trofikę tkanek przez co proces odchudzania jest bardziej efektywny. Aby osiągnąć w pełni satysfakcjonujące rezultaty warto połączyć ten zabieg z kapsułą Power Slim.

Antycellulitowy masaż presoterapeutyczny

W połączeniu z kapsułą Power Slim pozwala skutecznie rozwiązać problem cellulitu. Dzięki najnowszym zdobyczą nauki i techniki w ten łatwy i przyjemny sposób można pokonać poważny problem jakim jest obecność "pomarańczowej skórki" na udach, pośladkach czy brzuchu.

Zalety presoterapii


Obecny tryb życia, który z głownej mierze jest siedzący prowadzi często do zastoi żylnych i limfatycznych w kończynach dolnych co bardzo często objawia się uczuciem zmęczonych i obrzmiałych nóg a z czasem może prowadzić do niezwykle poważnych następstw mogacych nawet powodować zagrożenie życia np. na skutek zatoru płucnego spowodowanego skrzepliną powstałą w wyniku niedrozności i zastojów krwi w kończynach dolnych.

Ponadto nieprawidłowa dieta, hormony, używki oraz współistniejące choroby sprzyjają kumulacji w organiźnie toksyn oraz nadmiaru wody co prowadzi do zmian zwłóknieniowych w tkance podskórnej objawiających się jako cellulit.

Na szczęście można temu skutecznie zapobiegać wykożystując mozliwości jakie daje nam presoterapia. Dzięki sekwencyjnemu masażowi uciskowemu zostaje pobudzone krażenie żylne oraz odprowadzony nadmiar limfy.

Skutkuje to redukcja obrzęków, poprawą komfortu podczas chodzenia oraz co ważne dzięki poprawie ukrwienia tkanek następuje poprawa ich trofiki co sprzyja detoksykacji organizmu a w konsekwencji powoduje SKUTECZNĽ REDUKCJĘ CELLULITU oraz wybitnie usprawnia proces OBCHUDZANIA.

Zabiegi BOA Max polecamy z połączenie z Kapsulą Power Slim aby uzyskać maksymalne rezultaty, w krótkim czasie.