odchudzanie

Elektroskultur - bezpieczne odchudzanie dla bardziej otyłych

Dieta Dunkana
e-odchudzanie.com.pl/dieta-dukana.html
Dieta inna niż wszystkie. Efekt Cię zaskoczy!
Spirulina
e-odchudzanie.com.pl/spirulina.html
Wyciąg z alg cudownym lekiem na otyłość! Sprawdź!
image

Odchudzanie w Power Slim Studio


Metoda elektroskultur, dotychczas mało znana w Polsce, zbliżona do okładów ciała algami. Stosowana jest bez dodatkowych kremów czy kosmetyków. 
To odpowiednio dobrany program elektrostymulacji tkanki tłuszczowej i mięśni przy życiu bandaży w atmosferze podczerwieni Kapsuły Power Slim.

Ciało Klientki owija się mokrymi elastycznymi bandażami, a następnie specjalnymi pasami przewodzącymi prąd, które są w stanie perfekcyjnie modelować ciało - możemy pracować nad dowolnie wybranym fragmencie Twojego ciała, powtarzając zabiegi tam gdzie jest to konieczne. Pas przewodzący prąd podłączony do aparatury jest w stanie rozprowadzić po całym ciele prąd o słabym natężeniu (mA), pozwalając przetransportować elementy żywotne znajdujące się w zdrowych częściach ciała w miejsca patologiczne. Elektroskultur bazuje więc na elektrostymulacji wysłanej na poziomie tkanki łącznej, dlatego też pobudza wymianę komórkową, wzrost aktywności biologicznej i enzymatycznej. W ten sposób osiąga się równowagę i normalizację zmian biologicznych odpowiedzialnych za proces cellulite. To bezpieczne odchudzanie przygotowane specjalnie dla osób osób z dużą nadwagą.


Odchudzanie i jędrna skóra bez cellulitu


Należy jednak pamiętać, że nie pracują tutaj mięśnie. Osiągamy zatem oprócz dużej utraty wagi efekt ujędrnienia skóry, ale nie ujędrnienia mięśni. Nie tylko pozbędziesz się nadwagi, ale Twoja skóra zyska na jędrności, dzięki czemu nastąpi znaczna redukcja cellulitu - takiego odchudzania potrzebujesz! 

Najlepsze efekty uzyskuje się stosując jednego dnia zabieg elektroskultur, a później zabieg elektrostymulacji na ciało. Energia podczerwieni kapsuły Power Slim Studio przyspiesza procesy metaboliczne zachodzące przy użyciu tej metody. 

Czas zabiegu: 40 min.

Po zabiegu polecamy wykonanie masażu odchudzającego i antycellulitowego na guamie cynamonowym lub innych kremach dobranych przez pracowników studia.

image