Wyszczuplanie

Redukcja do 99% oznak cellulitu!

Nawet do 18 cm utraty obwodu ciała!

Grey Active Ultra
e-odchudzanie.com.pl/grey-active-ultra-opinie.html
Chcesz wyglądać 10 lat młodziej? Wypróbuj rewelacyjny szwajcarski preparat!
Jagody Acai
e-odchudzanie.com.pl/jagody-acai.html
Poznaj bogactwo i moc darów natury. Pozbądź się zbędnych kilogramów już dziś!

Power Slim Studio


Power Slim Studio to prawdziwa maszyna czasu - odmładza, a do tego wyszczupla i wspaniale relaksuje. To nowoczesne urządzenie wellness z wygodnym łóżkiem, muzyką i telewizją.

image

Zabieg podczerwienią


Połączenie ODPOWIEDNIEJ podczerwieni, która często nazywa się energią życia z elektrostymulacją daje zaskakujące efekty w odchudzaniu i kształtowaniu sylwetki. Energia podczerwieni rozgrzewa tkanki, rozszerza naczynia krwionośne i przyspiesza procesy metaboliczne. W takich warunkach przesuwanie molekuł przez prądy elektrostymulacji następuje o wiele intensywniej. Rozgrzane i rozbite cząsteczki tkanki tłuszczowej lub cellulitu są szybciej i dokładniej usuwane i transportowane przez rozszerzone naczynia krwionośne.

Dzięki temu możemy pozbywać się zbędnych centymetrów tam gdzie sobie tego życzymy bez rozbudowy tkanki mięśniowej. Metoda powstała w wyniku badań i obserwacji, z których jasno wynika, iż ponad 80% klientów pragnie dużych efektów bez konieczności prowadzenia uciążliwych ćwiczeń, czy to ze względów zdrowotnych czy też z lenistwa. W czasie jednego 30 minutowego seansu w Kapsule Power Slim organizm spala od 900 do 2000 Kcal, a wraz z potem w czasie 1 godz. pobytu w organizm wydala tyką samą ilość toksyn jaką zdrowe nerki filtrują w ciągu siedmiu dni i to bez żadnego wysiłku!!!

Ponadto podczerwień emitowana w Kapsule Power Slim posiada wiele niezwykłych właściwości zdrowotnych. Z jej pomocą można leczyć takie schorzenia jak: choroby skóry, mięśni, rwa kulszowa, wysokie ciśnienie krwi, zaburzenia krążenia krwi, stres, zmęczenie, reumatyzm, ból głowy, artretyzm, bezsenność, przeziębienia.

Zabiegi w Power Slim Studio to doskonały relaks, oderwanie od codziennych obowiązków i zastrzyk szczęścia. Poprawa kondycji naszej skóry, a widoczne efekty wyszczuplenia wpływają korzystnie na nasze samopoczucie i dodają energii życiowej. To krótkie wakacje od codzienności!

Opracowaliśmy zestaw bardzo skutecznych i przyjemnych zabiegów, które pozwalają na pozbycie się zbędnych centymetrów w obwodzie, oznak cellulitu i u